Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Aka Aksesuar Tekstil yan ürünleri üreticisi ve ihracatçısıdır. Lastik, jakarlı lastik, fantazi lastik, kordon gibi dar dokuma ürünleri, metal düğme, toka, çıtçıt gibi metal aksesuarlar, plastik etiket, karton etiket, dokuma etiket, transfer etiket gibi etiket çeşitleri, octagon ve taş transfer dizaynlar, her çeşit karton kutu, PP, PET, PVC kutular, tela çeşitleri, her türlü gömlek aksesuarları.bizim alanımıza giren ve ihracatını yaptığımız ürünlerin bazılarıdır.

AKA AKSESUAR; Calvin Klein, Gap, Oldnany, Disney, Hema, Victoria Secret, Excalıbur, George, Next gibi ünlü markalardan onaylanan ürünlerin dünyadaki birçok firmaya satış ve ihracatını yapmaktadır. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları BULGARİSTAN, ROMANYA, FAS, TUNUS, MISIR, İSRAİL, ÜRDÜN, İNGİLTERE ve ÇİN'dir.

Dikkatinizi çekmek istediğimiz bir konuda sürekli büyüyen piyasada ve mevcut ekonomik bağlamda satmak için üretmek yeterli değildir. Müşterilerimizi memnun etmek için çok çaba

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  göstermek, cazip fiyatla beraber kaliteli ürünler sağlamak zorunluluk haline gelmiştir. Bizi farklı kılanda yaptığı işe maksimum düzeyde dikkat gösteren çalışanlarımızın tecrübesi, kullandığımız malzemelerin kalitesi ve son teknoloji makine kapasitesidir.
    Copyright © 2012 Aka Aksesuar, İzinsiz Kullanılamaz...